המומחים להחלקה יפנית
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
מרכז המומחים להחלקה יפנית, בניהולם של סולי ויפית, הוקם במרכז גבעתיים בשנת 1991 והיום הוא מוכר וידוע בתחומים של עיצוב שיער בכלל ושל החלקות שיער בפרט. המרכז מתמחה בביצוע כל סוגי החלקות השיער, ומציע עיצוב שיער ברמה גבוהה ביותר הנשען על כל החידושים העולמיים בתחום.

סולי ויפית מתעדכנים על העת בטרנדים העולמיים בתחום עיצוב השיער, ומפורסמות רבות סומכות רק עליהם בכל מה שקשור למראה שיערן.

כי לנו חשוב לעשות אותך יפה
מרכז המומחים להחלקה יפנית מציע מגוון שירותים בתחום עיצוב השיער והאסתטיקה הנשית, שבאמצעותם תוכלי להיראות בדיוק כמו שחלמת:

החלקות שיער – מורשים מבית יוקו סיסטם לביצוע החלקה יפנית, ומבצעים את כל סוגי ההחלקות  צרפתית, החלקת קרטין, החלקה לשיער דליל ועוד.

תוספות שיער – אנחנו מומחים לא רק בהחלקות אלא גם בתוספות שיער. אם תמיד חלמת על שיער גולש ושופע, והמציאות אכזבה עם שיער דליל שצומח רק עד גבול מסוים, את יכולה להגשים את החלום. המומחים שלנו ישמחו להתאים לך תוספת שיער איכותית משיער טבעי הודי או אירופאי על פי בחירתך, ולאפשר לך ליהנות משיער ארוך ומלא ברק בדיוק כמו שחלמת. ההלחמה מתבצעת באמצעות דבק קרטין טבעי שאינו פוגע בשערה.

עיצוב שיער מקצועי – התאמה מושלמת של התספורת למראה הפנים ולהעדפה האישית, כך שללא ספק תקצרי הרבה מאוד מחמאות.

תסרוקות לאירועים – כשאת יוצאת לאירוע, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר באירוע שלך, את רוצה להיות הכי יפה. המומחים שלנו יעצבו את שיערך בצורה מחמיאה, יאבזרו אותו בסיכות יפהפיות ובאלמנטים מיוחדים וידאגו לכך שלפחות בכל מה שקשור למראה שלך – האירוע הזה יהיה פשוט בלתי נשכח.

מוצרי שיער ואיפור לשימוש ביתי – אצלנו תוכלי למצוא מגוון רחב של מוצרים לטיפוח השיער, כגון קרמים, מסיכות, צלליות ועוד. כל המוצרים מיוצרים על ידי מיטב החברות ומשווקים על ידינו גם למספרות ולחנויות.

איפור כלות ואיפור לאירועים – מאפרת מקצועית תתאים לך את הצבעים המיוחדים שיבליטו את מה שצריך ויטשטשו את מה שפחות, ויגרמו לך להיראות ולהרגיש הכי יפה שרק אפשר.

הצוות המקצועי של המרכז עושה שימוש במוצרים האיכותיים ביותר מתוצרת מיטב החברות, ביניהןsaryna key ,L'Oreal ,Mon Platin Israel ועוד.
 
 
 
תוספות שיער איכותיות
 
 
 
שיווק מוצרי שיער למספרות
 
 
 
החלקות שיער
 
 
 
כל טיפולי השיער מתבצעים באווירה נעימה וחמימה, על כוס קפה ושיחה נעימה.
 
לקבלת מידע על מחירים ולקביעת תור חייגי 072-3223658 ונשמח לעמוד לשירותך.
 
 
 
 
 
שינקין 19,גבעתיים | טלפון: 072-3223658 | פקס: 03-6702170 | דוא"ל: yafita37@gmail.com 
שעות פעילות: : א'- ה' : 10:00- 24:00, ו': 09:00 - 16:00